Міський голова Судововишнянської територіальної громади відповідно до розпорядження № 41-р від 25.03.2022 року "Про заборону продажу алкоголю на території Судововишнянської міської ради (ТГ) в умовах воєнного стану" вніс зміни, які полягають у тому, що  з 25.03.2022 року на період дії правового режиму воєнного стану суб´єкти господарювання всіх форм власності, мають право на торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Судововишнянської міської ради (територіальної громади) з 21.00 год. до 10.00 год. НАГОЛОШУЄМО, що продаж може здійснюватися тільки  підакцизними товарими і лише суб'єктами господарювання, які мають відповідні ліцензії та апарати РРО.

Перелік суб´єктів господарювання, що мають відповідні дозволи на здійснення торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива).       переглянути

Розпорядження Судововишнянського міського голови    переглянути