Через війну росії проти України багато підприємств не функціонують. Тому уряд запустив програму допомоги бізнесу для тимчасового переміщення підприємства із зони бойових дій. Міський голова Судововишнянської міської ради – Зеновій Фольтович зазначив, що тривають переговори із представниками бізнесу щодо можливості його розміщення у Судовій Вишні. Адже місто має зручне географічне розташування неподалік кордону з Польщею, що є зручним логістично для ведення бізнесу як в межах держави, так і на експорт.

«У сьогоднішніх умовах Львівська ОВА стала економічним хабом. Судововишнянська громада підтримує державницьку позицію всебічного сприяння розвитку українського підприємництва на теренах Львівщини. Міська влада готова сприяти як великому виробнику так і дрібному підприємцю. Враховуючи теперішні реалії часу та перспективи майбутнього готові сприяти переміщеному бізнесу: інвестуючи із місцевого бюджету громади в розвиток будівель та систем інфраструктури. Ключова мета – спільний розвиток громади, розвиток нашої Неньки України!

Більше того, керівництво громади береться побудувати багатоквартирні будинки і для працівників релокованих підприємств, і для вимушених переселенців, яких в громаді вже близько 1000 осіб. Враховуючи земельний потенціал територіальної громади є можливість збудувати нові оселі для наших вимушено переселених громадян. Розраховуємо на державні програми, які б сприяли цьому. Запрошуємо також інвесторів нас підтримати», – наголошує Судововишнянський міський голова – Зеновій Фольтович.

Також, за словами міського голови, у громаді мають намір реконструювати минулоріч закриту школу у с. Малі Мокряни, яка зможе стати тимчасовим житлом для внутрішньо переміщених осіб.

Інформація взята із інтернет видання  Leopolis News