Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На цьому засіданні було розглянуто та вирішено ряд питань, серед них:

• резервний фонд місцевого бюджету збільшено на 500 000 грн;
  • виділено 600 000 грн. на оплату праці працівників фельдшерсько - акушерських пунктів;
  • виділено 440 000 грн. для діяльності закладів в галузі культури і мистецтва;
  • виділено 20 000 грн. для придбання ритуальних похоронних товарів;
  • виділено 284 000 грн. для придбання робочої станції для оформлення та видачі паспортів України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у формі картки, взяття біометричних даних і реєстрації місць проживання;
  • збільшено обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконанння Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» із суми «404 700,00 грн» до «1 060 000,00 грн»

Найактуальнішим питанням було створення комісії з обстеження  стану пам'ятників  радянським воїнам на території м. Судова Вишня, з метою у майбутньому  здійснити їхній демонтаж через численні жорстокі злочини росіян проти українського народу. Наша громада не хоче мати нічого спільного зі злочинцями колишнього радянського союзу та сьогоднішньої російської федерації.