Дорогі діти! Шановні батьки!

Уже традиційно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні ця дата має особливе значення. У час війни це свято нагадує нам, що всі діти потребують турботи та підтримки як ніколи раніше.

У цей день вітаю всіх дітей. Дитинство – це чудова пора, тому нехай кожна дитина відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їхню підтримку і захист від усіх життєвих негараздів. Нехай кожен малюк живе в мирі та злагоді!

Дивлячись, як підростає майбутнє нашої громади я впевнений, що майбутнє нашої громади і всієї України у надійних руках.

Шановні дорослі! Нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти, радують своїми успіхами і досягненнями!

Бажаю, щоб наступний День захисту дітей ми, українці, зустрічали в мирній Україні.

З повагою – міський голова Зеновій ФОЛЬТОВИЧ