Сьогодні, 12 серпня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

• Внести зміни до бюджету, а саме збільшено видатки на організацію благоустрою населених пунктів, а також збільшено видатки на суму 20 тис. грн. для виплати одноразової премії випускникам ЗЗСО, які отримали найвищі результати ЗНО.
  • Затвердити порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Судововишнянської міської ради (ТГ), згідно якого відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Львівської області із залученням служби у справах дітей та сім'ї Судововишнянської міської ради та відділенням  поліції №1 Яворівського районного відділу поліції  ГУ НП у Львівській області повинен організувати ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
  • Призначити одноразову премію випускникам ЗЗСО Судововишнянської міської ради, які отримали найвищі результати ЗНО відповідно до рейтингу:

КОЗАК Анна Вікторівна, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 600, сума премії – 5000 грн.

САВЧЕНКО Сергій Дмитрович, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 600, сума премії – 5000 грн.

ДИГДАЛО Діана Богданівна, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 594, сума премії – 4000 грн.

ЛЮТКО Василина Дмитрівна, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 562, сума премії – 2000 грн.

МУСЯНОВИЧ Павло Васильович, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 560, сума премії – 2000 грн.

ІВАНСЬКА Анастасія Володимирівна, ОЗ «Судововишнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО ім. Т.Дмитрасевича», заг. сума балів – 534, сума премії – 2000 грн.