В роботі сесії взяли участь 16 депутатів міської ради і міський голова.

До порядку денного було затверджено 10 питань. За результатами розгляду прийнято 10 рішень, серед них:

• затверджено Місцеву програму інформатизації «Цифрова Судововишнянська громада» на 2022-2024 роки;
  • затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Також, у зв’язку з військовою  агресією російської федерації проти України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та перспективного планування та екології, керуючись п.1 ст.37, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Судововишнянська міська рада вирішила:

Перейменувати вулиці у м. Судова Вишня Яворівського району Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
- з вулиці Лермонтова на вулицю Деберки;
- з вулиці Пушкіна на вулицю Ісидора Патрила.
Перейменувати вулицю в селі Великі Мокряни Яворівського району Львівської області без зміни нумерації будівель:
- з вулиці Пушкіна на вулицю Григорія Сковороди.

Розглянувши всі питання порядку денного, Судововишнянський міський голова - Зеновій Фольтович закрив сесію.