Сьогодні, 1вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

• надати матеріальну допомогу на лікування мешканцям Судововишнянської ТГ;
  • присвоїти поштову адресу садовому будинку садово-кооперативного товариства "Княжий Міст";
  • затвердити Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Судововишнянської міської ради та її складу в новій редакції;
  • затвердити Акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
  • погодити щомісячну плату  та встановлення додаткових пільг за навчання у Судовоишнянській дитячій школі мистецтв на 2022-2023 навчальний рік, а саме:
  1. за фахом навчання  на фортепіано, сольний спів, акордеон, скрипка, бандура, гітара, саксофон у розмірі 400 грн.
  2. хореографія, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, народні ремесла у розмірі 250 грн.

Також внесено зміни до бюджету 2022 року:

• на організацію благоустрою населених пунктів збільшено видатки у сумі 30 000 грн;
  • збільшено видатки на забезпечення діяльності закладів в галузі культури і мистецтва, а також бібліотек у сумі 954 950 грн;
  • збільшено видатки для надання соціальних послуг у сумі 50 000 грн.