На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 61 Закону України «Про повну загальну середню освіту» Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення щодо використання майна ліквідованого комунального закладу Великомокрянський ЗЗСО І-ІІ ступеня Судововишнянської міської ради Львівської області, діяльність якого зупинено, відповідно до рішення засновника. Враховуючи те, що дане майно (будівля школи) не використовується більше 1-го року, міська рада має намір передати це майно в оренду для інших потреб суспільного життя. Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього оголошення.
Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно- правових актів, державних стандартів, норм і правил, та приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у Центр надання адміністративних послуг Судововишнянської міської ради до 27 листопада 2022р.