Сьогодні, 07 листопада відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

• внести зміни до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»
    Судововишнянської міської ради Львівської області на 2022 рік,
    а саме збільшити фінансування Програми в частині оплати праці  працівників фельдшерсько-акушерських пунктів;
  • внести зміни до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2022 рік,  а саме збільшити фінансування Програми для покращення матеріально-технічної бази.
  • передбачити кошти для забезпечення харчування дітей у закладах дошкільної освіти, закладах загальної середньої освіти  Судововишнянської міської ради та встановити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Судововишнянської міської ради.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.