20.10.2022 р. комісією було визначено переможців конкурсу, які отримуватимуть стипендію Судововишнянської міської ради.

Отже, переможцями стали:

• СТЕЦЬКОВИЧ Анна-Марія Любомирівна (ОЗ «Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО ім.Т.Дмитрасевича) за перше місце у рейтингу в розмірі 1000 грн. на місяць;
  • СТЕЦИК Аліна Андріївна (ОЗ «Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО ім.Т.Дмитрасевича) за друге місце у рейтингу в розмірі 700 грн. на місяць;
  • ШУВАРИК Олена Володимирівна (ОЗ «Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО ім.Т.Дмитрасевича) за третє місце у рейтингу в розмірі 600 грн. на місяць;
  • СЕМЕНКІВ Діана Андріївна (Довгомостиський НВК) за четверте місце у рейтингу в розмірі 400 грн. на місяць;
  • ПЛЮВАК Яна Володимирівна (ОЗ «Судововишнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО ім.Т.Дмитрасевича) за п’яте місце у рейтингу 300 грн. на місяць.

Нагадаємо, що у конкурсі брали участь учні 9-11 класів, які навчаються у школах Судововишнянської ТГ. Для конкурсу учасникам потрібно було підготувати анкету, характеристику та автобіографію. Також роботу кожного учня оцінювали за такими критеріями: середній бал табелю, навчальна робота, громадська робота, спортивна робота, культурно-масова робота та інша діяльність.

Радіємо, що у нашій громаді є розумна, талановита та всебічно розвинута молодь!