До порядку денного було затверджено 4 питання. За результатами розгляду прийнято 4 рішення, серед найважливіших:

• створено Комунальну установу "Центр надання соціальних послуг" Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області, яка утворюється для проведення соціальної роботи та надання соціальних послуг особам/cім'ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними завданнями центру є:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/cім'ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.