Яворівська районна державна адміністрація запрошує на зустріч з підприємницьким сектором і представниками агропромислового сектору у Яворівському районі, яка відбудеться у форматі «круглого столу» 10 травня 2023р. о 12 год. в приміщені ресторану «Імпреза» за адресою: м.Яворів, вул.Маковея, 98а.

ВГО «Асоціацією платників податків України» у Львівській області спільно із інвестиційним відділом Львівськоі ОВА, та за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine, реалізовує проект у територіальних громадах Львівської області, мета якого є сприяння у відновленні та розвитку підприємницької діяльності.

На зустрічі представників бізнесу буде проінформовано та роз’яснено про діючі інструмент фінансування від міжнародних донорів та урядові програми підтримки підприємництва, також про механізми допомоги виходу українських виробників на міжнародний ринок.