Шановні жителі Судововишнянської ТГ!

Хочемо повідомити вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАП Судововишнянської міської ради та старостинських округах, в яких зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

• паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);
  • ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Будь ласка, своєчасно залучайтеся до актуалізації даних про себе, повідомте про зміни у своїх персональних даних, даних щодо складу сім’ї, звернувшись до адміністраторів безпосередньо у відділ «Центр надання адміністративних послуг» Судововишнянської міської ради за адресою: м.Судова Вишня, пл. І.Франка,4.