25 травня 2023 року відбудеться чергова 40 сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл. І.Франка, 4, в приміщенні Народного дому, 2 поверх.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ - переглянути

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО - переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

Про внесення змін до Програми розроблення проєктів із землеустрою на території Судововишнянської міської ради  на 2023 рік.

Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Судововишнянської  міської ради (територіальної громади) на 2023 рік.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради  Львівської області на 2023 рік.

Про внесення змін до  Комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Судововишнянської міської ради (територіальної громади) на 2023 рік.

Про затвердження Програми модернізації місцевої  автоматизованої системи централізованого оповіщення Судововишнянської міської ради на 2023 рік.

Про розгляд листа Львівської обласної військової адміністрації «Про можливість співфінансування проєкту реконструкції приміщень КЗ ЛОР «Обласне бюро судово-медичної експертизи» для забезпечення функціонування відділу судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз».

Про внесення змін до бюджету 2023 року загального фонду та спеціального фонду.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Судововишнянської міської ради за  І квартал 2023 року.

Про доповнення Переліку першого типу об’єктів оренди  комунальної власності

Про доповнення Переліку другого типу об’єктів оренди  комунальної власності

Про затвердження Положення про сектор містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства.

Про використання Прапора Європи на території Судововишнянської міської ради.

Про передачу на баланс виконавчого комітету Судововишнянської міської ради будівлі та майна

ЗЕМЕЛЬНІ