Фото без опису

З метою промоції регіону та допомоги бізнесу в налагодженні нових контактів та виходу на нові зовнішні ринки, здійснюється оновлення каталогу «Експортний потенціал Львівщини».   

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» – це двомовне промоційне видання, мета якого – представити компанії регіону перед потенційними іноземними партнерами. На сторінках поточної версії видання представлено понад 300 експортоорієнтованих компаній Львівщини. Ознайомитися з онлайн версією можливо за посиланням: https://cutt.ly/12LbFP6

 Враховуючи вищевикладене, просимо  суб’єктів підприємницької діяльності оновити інформації про компанії, які вже є на сторінках каталогу .

Також запрошуємо компанії, які ще не розмістили свої профілі у каталозі «Експортний потенціал Львівщини»,подати інформацію про себе  за посиланням: https://cutt.ly/o8Zk22R.

 Додатково інформуємо, що на сторінках каталогу можуть бути розміщені профілі не лише експортоорієнтованих підприємств, але й тих, які ще не здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.