В рамках виконання державної програми та на підставі укладених із надрокористувачем - АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» договорів про надання послуг з проведення сейсморозвідувальних досліджень, рішення Судововишнянської міської ради від 19 жовтня 2022 року № 231-30/2022  «Про погодження ТзОВ «Ентерпрайз ЛТД» на проведення польових сейсморозвідувальних робіт на території Судововишнянської міської ради» ТОВ «ЕНТЕРПРАЙЗ ЛТД» проводить сейсморозвідувальні дослідження за технологією 3D на Косівсько-Угерському полігоні (включно з ліцензійною ділянкою Берестянська (третя частина ділянки).

Проведення сейсморозвідки здійснюється за принципом збудження і реєстрації   сейсмічних хвиль різних типів і є цілком безпечними для місцевого населення та навколишнього природнього середовища. Для реєстрації спостережень на досліджуваній ділянці проводиться розбивка пікетів для подальшої розмотки ліній кабелів із спеціальними датчиками спостереження та супутнім обладнанням.