15 лютого 2024 року о 16:00 год. відбудеться 55 позачергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 4 (в приміщенні Народного дому, 2-й поверх).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ - переглянути

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО - переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

1. Про затвердження звіту  про виконання бюджету  Судововишнянської міської ради (територіальної громади) за  2023 рік. (Додаток 1, Додаток 2) (Пояснювальна записка)
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2024 рік.
  3. Про внесення  змін до бюджету 2024 року загального фонду та спеціального фонду.
  4. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятого у міжсесійний період.
  5. Про звернення депутатів Судововишнянської міської ради VIII скликання до Львівської обласної військової (державної) адміністрації.    (ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ)
  6. Про внесення змін до Статуту Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.
  7. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області у новій редакції.