29 лютого 2024 року о 15:00 год. відбудеться 56 чергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 4 (в приміщенні Народного дому, 2-й поверх).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ - переглянути

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО - переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

Земельні питання - переглянути

Про прийняття у комунальну власність нерухомого майна.

Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2024 рік.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Судововишнянська міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2024 рік.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2024 рік.

Про заслуховування звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради за період роботи 2022-2023 років.

Про  звіт  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Судововишнянської міської ради за період роботи 2021 – 2023 років.

Про заслуховування звіту про роботу старости старостинського округу №1 за 2023 рік.

Про заслуховування звіту про роботу старости старостинського округу №2 за 2023 рік.

Про заслуховування звіту про роботу старости старостинського округу №3 за 2023 рік.

Про заслуховування звіту голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, промисловості та підприємництва за 2023 рік.