На 55 позачерговому засіданні сесії, яке відбулося 15 лютого, депутати Судововишнянської міської ради внесли зміни до Статуту Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Тепер до КУ «Центр надання соціальних послуг» можуть звернутися військовослужбовці, ветерани російсько-української війни та члени їх сімей за наступною допомогою:

• первинне консультування військовослужбовців та їх близьких родичів, ідентифікація проблеми, підготовка алгоритму (плану дій) із вирішення проблеми;
  • формування пакету документів, комунікація із відповідальними органами, передання документів для прийняття рішення;
  • психологічний супровід та детальне роз’яснення з питань проходження військової служби та участі у зоні бойових дій;
  • допомога близьким та родинам військовослужбовців з питань отримання соціальних виплат, пошуку у реєстрах зниклих та полонених (в т.ч. набуття статусу особи, яка зникла безвісти за особливих обставин).