Комунальне підприємство "Моє місто" активно проводять благоустрій напередодні Великодніх свят. Так, днями комунальники за сприяння депутата Судововишнянської міської ради Михайла Букартика провели роботи із впорядкуванням кладовищ у селах Дмитровичі, Волостків та Кульматичі.

Окрім цього, минулого тижня працівниками КП "Моє місто" проведено розчищення водовідвідної канави від намулу та каміння між селами Загороди і Заріччя протяжністю близько 50 метрів.

А також комунальники  привели до ладу територію парку ім. Чорновола (біля великої школи) у м. Судова Вишня, зокрема  зібрали та вивезли сміття, і покосили траву!

Чистота і затишок – одні з основних складових комфортного життя цивілізованих людей. І це спільна справа для всіх! Давайте разом зробимо наші рідні містечка і села по-весняному чистими і світлими!