Відповідно до оголошеного збору для закупівлі РЕБ - систем і FPV-дронів, хочемо прозвітувати про те, що вдалось на днях передати нашому земляку, який проходить службу на східних рубежах фронту ще один засіб радіоелектронної протидії ворожим безпілотним літальним апаратам (РЕБ), ціна якого становить 91 тис. грн. + доставка.

Дане обладнання давно стало одними з найбільш затребуваних на передовій, адже у сучасних умовах війни їх використання стало критично важливим через постійну загрозу від дронів та інших радіоелектронних засобів.

Крім цього, із благодійного заходу «Вечір страсної пісні» вдалось закупити 1 fpv-дрон вартістю 16 тис.грн. (з доставкою).

А також чергових 2 безпілотники + батареї, які були замовлені в результаті оголошеного збору вже готові, і цими днями 3 «пташки» поїдуть до наших захисників, які боронять державу на передових рубежах.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучається до зборів!

Нехай ці пристрої ефективного служать нашим військовим у боротьбі з ворогом.

Працюємо на Перемогу!