Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції,  об’єднати українців,  зберегти  українські цінності  і популяризувати їх.

Попри виклики воєнного часу, День вишиванки залишається нагодою для українців згадати про свої коріння та поширювати радість і гордість за свою країну. Судововишнянська громада демонструє, що навіть у найскладніші часи, українці залишаються вірними своїм традиціям та об'єднуються навколо своєї культурної спадщини.

Нехай вишиванка, одягнена сьогодні, надасть кожному з нас сил на боротьбу за мирне та незалежне майбутнє України, стаючи надійним оберегом для кожного.