Сьогодні 23 травня відзначається День Героїв України – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині.

З нагоди відзначення Дня Героїв в Судововишнянській громаді відбулись заходи за участі керівництва громади, працівників структурних підрозділів, родин загиблих Героїв України, громадськості.

Цього дня українці вшановують загиблих борців, що відстоювали суверенітет і незалежність України та дякують живим Героям, які просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу, волю та територіальну цілісність.

Сьогодні ми маємо новітніх Героїв, які своїм прикладом показують, як варто любити рідну землю. Це Герої, які в наш час тримають оборону України. Задля перемоги вони віддають найдорожче - своє життя та здоров'я!

Світла пам’ять усім Героям, хто віддав своє життя за Україну та українців!

Молимося за Україну! Дякуємо Збройним Силам України!