Працівники культури с.Волостків привітали із Старим Новим роком ВІЙСЬКОВИХ, Мерію та Лікарню

Дата: 13.01.2018 23:18

Чудові вітання та дзвінкі колядки лунали сьогодні у приміщенні Судововишнянської міської ради, в с.Дмитровичі, у Судововишнянській міській лікарні, у Відділі освіти та Народному домі Судової Вишні. Організували таку коляду працівники культури с.Волостків.

Крім цього, колядники відвідали військових 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила, побажали їм здоровими повертатися додому і колядували спільно зі солдатами.

Дякуємо співочому колективу за теплу атмосферу і світлі побажання на цей рікі. Хай у Вас і Нас все буде ГАРАЗД!