ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ! 11 грудня 2018 року  відбудеться Конкурс на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря)  комунального некомерційного підприємства «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ! 11 грудня 2018 року відбудеться Конкурс на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря)  комунального некомерційного підприємства «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ОГОЛОШЕННЯ Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря)  комунального некомерційного підприємства «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської  міської ради Львівської області відбудеться 11 грудня 2018 року на 11:00 год в приміщенні Судововишнянської міської ради (адреса : м. Судова Вишня, пл. І.Франка, 14, кабінет міського голови).