ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу

 «Центр культурних послуг» Судововишнянської міської ради

Яворівського району Львівської області

 

Вконавчий комітет Судововишнянської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу

 «Центр культурних послуг» Судововишнянської міської ради

Яворівського району Львівської області

відповідно до Закону України «Про культуру» та рішення 16 чергової сесії 8 скликання Судововишнянської міської ради від 25.11.2021р. №85 «Про створення комунального закладу «Центр культурних послуг» Судововишнянської міської  ради Яворівського району Львівської області.

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів.

  • Персональний склад конкурсної комісії та зміни до нього (за потреби) затверджуються органом управління, що проводить конкурсний добір.
  • По три кандидатури до складу конкурсної комісії подають
  • члени трудового колективу,
  • громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування,
  •  орган управління.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії. Орган управління забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

 Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

  • Конкурсна комісія вважається повноважною у разі затвердження в її складі не менше шести осіб.
  • Органом управління призначається секретар конкурсної комісії, який бере участь у засіданнях комісії без права голосу. Секретар веде і зберігає протоколи засідань конкурсної комісії, які підписують усі члени конкурсної комісії.

Голова конкурсної комісії обирається членами конкурсної комісії з їх числа та проводить засідання конкурсної комісії.

  • Органом управління формується персональний склад конкурсної комісії не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури.

Пропозиції, оформлені належним чином (зокрема, протокол зборів трудового колективу, протоколи зборів громадських організацій) надаються упродовж 25-ти днів у загальний відділ Судововишнянської міської ради (м.Судова Вишня, пл.І.Франка,14, ІІ поверх), пн-чт.: з 08.30 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 год., пт.: з 08.30 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 год.

Засідання конкурсної комісії відбудуться:

І - 21.03.2022р. (розгляд документів);

ІІ – 28.03.2022 р.(співбесіда з кандидатами)

 в приміщенні Судововишнянської міської ради за адресою: Львівська область, Яворівський район, м.Судова Вишня, пл.І.Франка,14, каб.міського голови .