У роботі сесії взяли участь 18 депутатів і міський голова, які розглянули та прийняли рішення відповідно до порядку денного, зокрема:

✔️Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович прозвітував про діяльність виконавчих органів ради за період 2022-2023 рр.

✔️Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Олена Любінська прозвітувала за період роботи 2021 – 2023 рр.

✔️Старости старостинських округів прозвітували про свою роботу за 2023 р.

✔️Голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, промисловості та підприємництва прозвітувала про роботу комісії за 2023 р.

✔️Також депутати затвердили ряд земельних питань.

Більш детально про прийняті рішення можна буде ознайомитися в розділі «Засідання сесій», що будуть оприлюднені в терміни, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».