8 червня відзначила свій 100-літній Ювілей жительки міста Судова Вишня -Бирка Ганна Йосипівна

8 червня 2018 року випала велика честь привітати із столітнім Ювілеєм жительку міста Судова Вишня - Бирку Ганну Йосипівну, Із нагоди такої дати іменинницю прийшли привітати настоятель храму Пресвятої Трійці отець Іван Тиндик, міський голова Судововишянської ОТГ Олег Станкевич, начальник Мостиського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного Фонду України - Роман Кіш та усі рідні і близькі.

Комунальне підприємство "Моє місто" Судововишнянської міської ради отримало нову техніку

5 червня 2018 року КП «Моє місто» стало багатшим на ще один вид техніки - Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П зі зміщеною віссю копання, фронтальним щелепним ковшем, грейфером жорстким та змінними видами обладнання. Закупити техніки вдалося через успішно поданий проект-запит щодо фінансування природоохоронного заходу з обласного фонду ОМПС на 2018 рік. (запит був поданий 26.02.2018). Вартість техніки  1 млн. 147 тис. 200 грн. З них 800,000 тис. грн. виділив Департамент екології та природніх ресурсів Львівської Обласної Державної адміністрації та 347,200 тис.грн. виділила Судововишнянська міська рада із місцевого бюджету. Розширення матеріально-технічної бази комунального підприємства дасть змогу побудувати ефективний механізм надання якісних комунальних послуг. Придбана в рамках екологічної програми техніка та обладнання  дозволить покращити екологічний і санітарний стан території Судововишнянської ОТГ. Екскаватор у власності комунального підприємства перебуває лише  тиждень, але вже веде активну роботу. Нещодавно із його допомогою проводили копальні роботи на міському цвинтарі та почали роботу із облаштування бруківкою подвір’я Судововишнянського НВК і проведення благоустрою навколишньої території великої школи.