Відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям у с.Бортятин

7 липня у с.Бортятин відбулось урочиста посвята та відкриття футбольного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям. Урочиста частина розпочалася із слів міського голови Олега Станкевича. Також слова вітання висловили запрошені гості, серед яких: Народний депутат України Ярослав Дубневич, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк,  депутат Львівської обласної ради Євген Буба та Михайло Ковалів, голова Мостиської районної державної адміністрації Степан Буняк.

Спільна та згуртована робота мешканців та влади - найважливіший крок до успіху громади!

13 квітня 2019 року з ініціативи Судововишнянської міської ради відбулася Великодня толока. Цьогоріч об'єктом "наведення чистоти" були береги річки Вишеньки в м.Судова Вишня, яка проходить через парк ім.В'ячеслава Чорновола. Також вдалося очистити територію біля колишнього базару та моста. Як результат: зібрано сміття, вирубано та розчищено чагарники, скошені та розчищені рови, облагороджений берег річки.  Роботи із благоустрою ще не завершені, тому будуть продовжуватись уже після Великодніх свят.